HAKKIMIZDA

Özbekler Dayanıklı Tüketim Malları Ltd Şti

1990 yılında faaliyetlerine başlayan Özbekler, kültür miraslarıyla ünlü Bergama' da hizmet vermektedir. Mağazalarımızda, beyaz eşya, ev elektroniği, mobilya, halının yanı sıra gelinlik, nişanlık ve abiye elbise ürünleri bulunmaktadır.

Kurulduğu ilk günden bugüne dürüstlük ve süreklilik çizgisini hiç değiştirmeyen firmamız, bilgi, deneyim ve günün teknolojik şartlarını sağlamada sürekli çizgisinin üstüne çıkmayı başarmıştır. Sürdürdüğü tutarlı çizgisiyle, müşterilerinin nezninde güven odağı olmuştur. Sürekli genişleyen ürün yelpazesine paralel, müşteri zenginliğimizde oluşmuştur.

Bergama Özbekler Mağazalarında sadece kaliteli marka ürünlerin satışı yapılmaktadır. Bayisi olduğumuz ve satışını yaptığımız markalar şöyledir : Hotpoint-Ariston, Profilo, Arnica, Fakir ev aletleri, Philips, Goldmaster, Nordmende, Tefal, Arçelik, Altus, Grundig, Casper, Sunny, Demirdöküm, Rowenta, Erbis bisiklet, Padişah, Karmen, Samur, Dinarsu, Hkm Comfort Baza, Konfor, Çizgi Mobilya, İnegöl Mobilya vs..

Çağın gereksinimlerini iyi algılayan deneyimli personelimiz ve yönetimimiz sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürünleri iyi analiz ediyor, onlara en uygun fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz. Marka ve ürün sayısının oldukça artığı günümüzde, ihtiyaçlarına en uygun ürünleri öneriyoruz.

Bergama Özbekler Mağazalarında satışı yapılan tüm ürünlerde uygun fiyat politikası sürdürülmektedir. Müşterilerimizin sınırlı alım gücünün bilincinde olan Bergama Özbekler Mağazalarında uygun fiyat ve ödeme koşulları ile müşterilerimizin bütçelerine katkı sağlamaktadır. Özellikle düğün öncesi alışverişlerinizde, Bergama^da Özbekler Mağazaları'na uğramadan karar vermeyiniz. Sizleri Özbekler Mağazalarına bekliyoruz.

Bergama Özbekler Mağazaları' nda %100 müşteri memnuniyeti ilkemizle hizmet ediyoruz. Sadece satış anında değil, satış sonrası ve gelecek yıllarda gerekecek tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için, hizmette sürekliliğe de çok önem veriyoruz. Bergama Özbekler olarak müşterilerimiz nezninde ulaştığımız yüksek güven ve itimat duygusunu korumak, sürdürmek ve geliştirmek en önemli misyonumuzdur.

Bergama Özbekler Mağazalarında uygun fiyat ve ödeme koşulları ile müşterilerimizin bütçelerine katkı sağlamaktadır. Özellikle düğün öncesi alışverişlerinizde, Bergama^da Özbekler Mağazaları'na uğramadan karar vermeyiniz. Sizleri Özbekler Mağazalarına bekliyoruz.


MAGAZALARIMIZ

 • Özbekler Beyaz Esya

  Ertuğrul Mh. İnönü Cd. No:63 Bergama - İzmir
  Tel : 0 232 633 20 40 Faks : 0 232 632 20 71

 • Özbekler Mobilya Showroom

  Ertuğrul Mh. İnönü Cd. No:12 Bergama - İzmir
  Tel : 0 232 633 20 40 Faks : 0 232 632 20 71

 • Özbekler Konfeksiyon

  Ertuğrul Mh. İnönü Cd. No:12 Bergama - İzmir
  Tel : 0 232 633 20 40 Faks : 0 232 632 20 71

Google Harita


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Özbekler Dayanıklı Tüketim Malları Ltd Şti